Gyereknap, családi nap

Gyereknap, családi nap

Június 14-én iskolánk tanulói családi napon vehettek részt. Sok program várta a gyerekeket a nap során. Kiállítás megnyitóval kezdődött a reggel. Zenés torna, aszfaltrajzverseny, rendőrautó, traktor, kutyás bemutató, méhészeti előadás követte. Szebbnél szebb lovakat mutattak be a bocskai lovászatból, melyeken egész nap lovagolhattak a gyerekek. Ebédre pizzának örülhetett mindenki. Délután ügyességi játékokat teljesítettek a diákok. Szülők részvételével sütöttek az osztályok különböző finomságokat. Gyümölcsös tejturmixot is kóstolhattak a résztvevők. Gitáros daltanulás zárta a rendezvényt.

Köszönjük szépen a Szülői munkaközösség vezetőjének, tagjainak és minden résztvevő szülőnek a segítséget a program megszervezésében és lebonyolításában. heart

Kapcsolódó galéria

Gyereknap, családi nap

Pályázatok

Okosan a pénzzel!