Sportsikerek

Röplabda:
Iskolánk IV. Korcsoportos fiú tanulói körzeti röplabda diákolimpián vettek részt Gelsén, ahol szoros mérkőzésen az utolsó pillanatban tudták a házigazdák megfordítani az állást, így a második helyet szerezték meg diákjaink.
Csapattagok: Lőrincz Kristóf, Horváth Simon, Dombi Zsolt, Vörös Kristóf, Sütő Márton, Bogdán Tamás Kristóf, Pápai László

Labdarúgás:
Március 9.-én a IV. Korcsoportos fiúk képviselték iskolánkat a körzeti labdarúgó diákolimpián. Körmérkőzések döntöttek a helyezésekről, ahol diákjaink két győzelem, egy döntetlen és egy vereség után a dobogó legalsó fokán tudtak végezni.
Csapattagok: Horváth Dominik, Horváth Levente Máté, Horváth Simon, Farkas Tibor Rikárdó, Pápai László, Horváth Rajmond Tibor, Szabó Flórián.