"Tehetség kerestetik" Sármelléken

Tehetség kerestetik Sármelléken

Március 20-án Sármelléken vett részt minden évfolyamból egy tanuló a "Tehetség kerestetik" vetélkedőn. A csapat 4. helyezett lett. Egyéni versenyen Barabás Sándor és Herman Levente 2. helyezést ért el. Gratulálunk minden résztvevőnek és felkészítő tanárnak! A Keszthely televízió riportot is készített a versenyről, Boda Tamás bemutatja a robotot, amelyet a szakkörös gyerekek készítettek.

A riport megtekinthető: https://www.youtube.com/watch?v=kTByE6BEqqk

A Rubik-kocka kirakó Lego-robotot az informatika szakkörön  készítették:

Baksa Bence 7. osztály

Blaskovics Balázs 7. osztály

Koszoru Benedek 7. osztály

A robot kirakja a Rubik-kockát:

(Letölthető videó)

Kapcsolódó galéria

"Tehetség kerestetik" Sármelléken

Pályázatok

Okosan a pénzzel!